top of page
pytel_pri_výberu.jpg

historie

V roce 1984 se zrodila pražírna Vietrese z fantastické vášně pěstované bratry Giuseppem a Albertem Liguori, kteří se již v raném věku vydali na tuto cestu do nádherného světa pěstování kávy a začali spolupracovat s historickou pražírnou „Medici“ ze Salerna.

Zvláštní umístění pražírny v „Molina di Vietri“ bylo vybráno proto, aby v produkci kávy zanechala otisk tak intenzivních vůní a textur, které může nabídnout pouze toto božské pobřeží.

Tradice a inovace vždy doprovázely kávu Sombrero. Kde se i navzdory rychle plynoucím rokům stále dál praží typickým způsobem na dřevě s nejvybranějšími vlastnostmi a v kombinaci s pečlivou ruční prací. To jsou faktory, které vdechují život takzvanému „mnišskému plášti“. Kdy pouze vybrané kávové boby jsou schopny zaručit úspěšnost této základní zkoušky původu a zpracování.

V roce 2018 Cafè Sombrero změnilo svůj vzhled, obnovenou grafikou ještě více upevnilo své spojení s územím a tradicemi oblasti Vietri sul Mare.

O nás

Naše společnost je výhradním dovozcem a dodavatelem kávy SOMBRERO pro Českou republiku. V současné době máme vybudovanou distributorskou sít v severních a středních Čechách, kde jsou nabízeny produkty značky  SOMBRERO.  

Společnost COMIMPEX INTERNATIONAL, spol. s r. o.  byla založena v roce 1993. Na tuzemském trhu se prosazuje především dodávkami technologických celků do gastronomických provozů, dodávkami interiérů stravovacích zařízení a barů, interiérů obchodů a kanceláří. 

bottom of page